SM-SYSTÉM+ rehabilitační cvičení na celou páteř a velké klouby

SM-SYSTÉM+ rehabilitační cvičení na celou páteř a velké klouby

CO JE SM-SYSTÉM:

Metoda ''SM-systém'' neboli Stabilizační a Mobilizační systém se opírá o 30 let postupného vývoje a 25 let klinických zkušeností s tímto cvičením u pacientů s bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti, u pacientů s akutním výhřezem ploténky a u skoliózy. Cvičení se skládá ze sestavy cviků dle MUDr. Richarda Smíška, které pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce a tím umožňují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistí tak ploténkám mezi obratli dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci. Díky špatným návykům máme spirální svalové zřetězení ochablé a zároveň velmi přetěžované vertikální svalové zřetězení, které způsobují stlačování obratlů k sobě a meziobratlové ploténky jsou namáhány.

KDO MŮŽE CVIČIT:

Cvičení je vhodné pro kohokoliv ve věku od 5 do 100 let:) (děti, ženy, senioři, těhotné, sportovce...). Cvičení je také velmi vhodné pro lidi s problémy bolestí zad nebo těm, kteří chtějí bolestem zad předejít. Cvičení má také velký význam u prevence a léčby velkých kloubů (kloub kyčelní, kolenní a ramenní kloub).

Rehabilitační cvičení ovlivňuje pozitivně bolesti u onemocnění páteře, kloubů a upravuje svalové dysbalance.

KDY:
každou středu od 16:00 do 17:00 hodin (začátek po naplnění kurzu min. 8 lidmi)

KDO JE PETR ŽÁČEK:

''Celý život se věnuji pohybu, lidskému tělu, sportu, zdraví. Vystudoval jsem VŠ v oblasti fyzioterapie a rehabilitace, které se profesně věnuji několik let. V několika posledních letech je můj zájem směřován také alternativním směrem (jóga, meditace, spiritualita, racionální výživa) a baví mě objevovat a zkoušet nové, netradiční metody, postupy, hlavně v oblasti cvičení, ale také výživy a doplňků v co nejčistší podobě... a pravidelně se v těchto oblastech vzdělávám. Hýbat se lze s radostí a nejlépe kvalitně :-)''

Diskuze k článku >> SM-SYSTÉM+ rehabilitační cvičení na celou páteř a velké klouby

Vložení nového příspěvku

Odpovídáte na příspěvek:

blFUQKiCNSd

Datum: 14.05.2018 12:05:45 Autor: Timmy E-mail Web

Do you know each other? trunature prostate plus health complex review He may have had enough of doctors, but that wasn’t the case earlier in the week. Levine told the Daily News that A-Rod called him late Tuesday night to express that he was “frustrated” and “wanted to go forward” and begin playing for the Bombers, despite the fact that the team opted not to take him off the disabled list after his 20-day rehab assignment expired. best site buy accutane online The vehicle\'s ashtray was crafted to house the security lighting controls, which remain fully functioning. This includes a set of blue flashing strobes occupying the front fog lamp inserts, alternate flashing headlamps and alternate flashing rear lights. zetia goodrx Fire burns through trees on the Hewlett wildfire in the Poudre Canyon northwest of Fort Collins, Colo., on Thursday, May 17, 2012. More than 50 homes were evacuated on Thursday. The fire has grown from 1.5 square miles to 8 square miles in the last day as erratic wind gusts of up to 50 mph moved into the area fueled by thunderstorms that didn epiduo gel ou differine \"There is a material risk that payments going out the doorhave been and continue to be tainted by possibly fraudulent orcorrupt activity,\" Morrell said, adding that BP should not bearthe risk of improper payments before Freeh completes his probe. germany sex drops in delhi A spokesman said that the assembly needed extra space because the Lisbon treaty had increased the \"areas in which parliament needs to legistate\" as well as Croatia joining the EU in July this year.

Odpovědět na příspěvek

Vaše jméno: 
Váš e-mail: 
Váš web: 
Titulek příspěvku: 
Text příspěvku: 
Posílat nové příspěvky e-mailem: 
Opište text z obrázku: