SM-SYSTÉM+ rehabilitační cvičení na celou páteř a velké klouby

SM-SYSTÉM+ rehabilitační cvičení na celou páteř a velké klouby

CO JE SM-SYSTÉM:

Metoda ''SM-systém'' neboli Stabilizační a Mobilizační systém se opírá o 30 let postupného vývoje a 25 let klinických zkušeností s tímto cvičením u pacientů s bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti, u pacientů s akutním výhřezem ploténky a u skoliózy. Cvičení se skládá ze sestavy cviků dle MUDr. Richarda Smíška, které pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce a tím umožňují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistí tak ploténkám mezi obratli dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci. Díky špatným návykům máme spirální svalové zřetězení ochablé a zároveň velmi přetěžované vertikální svalové zřetězení, které způsobují stlačování obratlů k sobě a meziobratlové ploténky jsou namáhány.

KDO MŮŽE CVIČIT:

Cvičení je vhodné pro kohokoliv ve věku od 5 do 100 let:) (děti, ženy, senioři, těhotné, sportovce...). Cvičení je také velmi vhodné pro lidi s problémy bolestí zad nebo těm, kteří chtějí bolestem zad předejít. Cvičení má také velký význam u prevence a léčby velkých kloubů (kloub kyčelní, kolenní a ramenní kloub).

Rehabilitační cvičení ovlivňuje pozitivně bolesti u onemocnění páteře, kloubů a upravuje svalové dysbalance.

KDY:
každou středu od 16:00 do 17:00 hodin (začátek po naplnění kurzu min. 8 lidmi)

KDO JE PETR ŽÁČEK:

''Celý život se věnuji pohybu, lidskému tělu, sportu, zdraví. Vystudoval jsem VŠ v oblasti fyzioterapie a rehabilitace, které se profesně věnuji několik let. V několika posledních letech je můj zájem směřován také alternativním směrem (jóga, meditace, spiritualita, racionální výživa) a baví mě objevovat a zkoušet nové, netradiční metody, postupy, hlavně v oblasti cvičení, ale také výživy a doplňků v co nejčistší podobě... a pravidelně se v těchto oblastech vzdělávám. Hýbat se lze s radostí a nejlépe kvalitně :-)''

Diskuze k článku >> SM-SYSTÉM+ rehabilitační cvičení na celou páteř a velké klouby

Vložení nového příspěvku

Odpovídáte na příspěvek:

eGokHbfDhELT

Datum: 14.05.2018 12:05:49 Autor: Dalton E-mail Web

I like watching TV chances of twins clomid 50mg Mr Blair, 60, has been seen disembarking from the plane on three occasions this year, in Bangkok, Sardinia and New York state. The plane has also been spotted in Switzerland, Ukraine and Israel on dates that coincided with visits from Mr Blair. differin 0.1 gel precio Four days after United played in front of over 83,000 fans at Sydney\'s ANZ Stadium, Liverpool turned the iconic MCG into a bowl of red with over 95,000 turning out to watch Brendan Rodgers\' team. meloxicam 1.5 mg/ml Aaron Winston of Dallas joined the program three years ago after graduating from high school and briefly attempting community college. Though he had no technical skills at the beginning, he has now learned so much that the company recently promoted him to a full-time employee, one of four full-time staffers on the spectrum. testogel online uk I was engrossed in the GameCube era, I amassed a decent collection of games, but my knowledge from reading about the original two games in CUBE and NGC magazines does not compare to experiencing my first Pikmin. The atmosphere and attention to detail is expertly realised in HD on Wii U, with butterflies fluttering between flowers, alongside the pitter-patter sound of astronaut feet. I did not expect such style in how it presented its world, not just is in the depiction of PNF-404\'s environments, but I was impressed by a clever sci-fi juxtaposition between space planet trotters and natural habitats. There is one boss battle that is particularly memorable, as it flexes Wii U\'s graphical grunt by using environmental physics, and it remarkably manages to reference a cult 1990 American monster movie. You may play Pikmin 3 expecting to be charmed, and you will definitely coo-coo over its adorable disposition, but it could still surprise you at how attentively it has been crafted. I am smiling right now when I think of Captain Charlie\'s zero gravity floating Rubber Ducky. carvedilol oral tablet 12.5 mg In the last two years, gold miners across the globe havebeen stung by falling bullion prices and a surge in costs.Barrick has fared worse than its rivals, outlining about $13billion in writedowns this year alone.

Odpovědět na příspěvek

Vaše jméno: 
Váš e-mail: 
Váš web: 
Titulek příspěvku: 
Text příspěvku: 
Posílat nové příspěvky e-mailem: 
Opište text z obrázku: