SM-SYSTÉM+ rehabilitační cvičení na celou páteř a velké klouby

SM-SYSTÉM+ rehabilitační cvičení na celou páteř a velké klouby

CO JE SM-SYSTÉM:

Metoda ''SM-systém'' neboli Stabilizační a Mobilizační systém se opírá o 30 let postupného vývoje a 25 let klinických zkušeností s tímto cvičením u pacientů s bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti, u pacientů s akutním výhřezem ploténky a u skoliózy. Cvičení se skládá ze sestavy cviků dle MUDr. Richarda Smíška, které pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce a tím umožňují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistí tak ploténkám mezi obratli dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci. Díky špatným návykům máme spirální svalové zřetězení ochablé a zároveň velmi přetěžované vertikální svalové zřetězení, které způsobují stlačování obratlů k sobě a meziobratlové ploténky jsou namáhány.

KDO MŮŽE CVIČIT:

Cvičení je vhodné pro kohokoliv ve věku od 5 do 100 let:) (děti, ženy, senioři, těhotné, sportovce...). Cvičení je také velmi vhodné pro lidi s problémy bolestí zad nebo těm, kteří chtějí bolestem zad předejít. Cvičení má také velký význam u prevence a léčby velkých kloubů (kloub kyčelní, kolenní a ramenní kloub).

Rehabilitační cvičení ovlivňuje pozitivně bolesti u onemocnění páteře, kloubů a upravuje svalové dysbalance.

KDY:
každou středu od 16:00 do 17:00 hodin (začátek po naplnění kurzu min. 8 lidmi)

KDO JE PETR ŽÁČEK:

''Celý život se věnuji pohybu, lidskému tělu, sportu, zdraví. Vystudoval jsem VŠ v oblasti fyzioterapie a rehabilitace, které se profesně věnuji několik let. V několika posledních letech je můj zájem směřován také alternativním směrem (jóga, meditace, spiritualita, racionální výživa) a baví mě objevovat a zkoušet nové, netradiční metody, postupy, hlavně v oblasti cvičení, ale také výživy a doplňků v co nejčistší podobě... a pravidelně se v těchto oblastech vzdělávám. Hýbat se lze s radostí a nejlépe kvalitně :-)''

Diskuze k článku >> SM-SYSTÉM+ rehabilitační cvičení na celou páteř a velké klouby

Vložení nového příspěvku

Odpovídáte na příspěvek:

NBsBiammYc

Datum: 14.05.2018 12:08:34 Autor: Jerald E-mail Web

Could you please repeat that? pri-medical.com Following reports that Darrelle Revis is unhappy with Greg Schiano’s zone defensive scheme — which minimizes the 28-year-old’s strength as a man-to-man defender — the ex-Jets cornerback took to Twitter Tuesday to proclaim that he’s “happy” and “excited” in Florida despite the Buccaneers’ 0-2 start. does prescription amoxicillin expire Andrew Wilson, chief executive of the charity, said: \"The Cancer Drugs Fund has made a huge difference to cancer patients in England, significantly improving the quality of treatment available to people with advanced forms of cancer. “ cialis purchase in uk In 2011 the Supreme Court set aside an appeals court rulingthat the Navy had been justified in canceling the contract. Thecourt found one main issue could not be litigated because itinvolved classified information that could not be disclosed incourt. mastigra price Republicans have been knocked on their heels by pollsshowing Americans largely blame them for triggering the crisis,a political dynamic that has strengthened Obama\'s hand. Thepresident has been unyielding in his insistence that he will notnegotiate over the debt ceiling. banisteriopsiscaapi.org Astronomers are trying to determine if M60-UCD1 and other ultra-compact dwarf galaxies are either born as really jam-packed star clusters or if they are galaxies that get smaller because they have stars ripped away from them. The possible massive black hole, combined with the high galaxy mass and sun-like levels of elements found in the stars, favor the latter idea.

Odpovědět na příspěvek

Vaše jméno: 
Váš e-mail: 
Váš web: 
Titulek příspěvku: 
Text příspěvku: 
Posílat nové příspěvky e-mailem: 
Opište text z obrázku: