Posilovna krok k perfektní postavě

Tradiční posilování je zaměřeno na růst a zpevnění svalů. Trénink v posilovně je rozdělen do jednotlivých svalových partií, které se procvičují na posilovacích strojích. Pro nejlepší výsledek je potřeba mít sestavený plán cvičení a absolvovat pár tréninků s trenérem, který vás naučí, jak správně cvičit na každém stroji. Naši trenéři vám rádi pomůžou se změnou vaši postavy a naučí vás zdravému životnímu stylu.

Číst více
Pilates pohybem ke zdraví

Cvičení pilates je založeno na propojení a souhře těla a mysli. Pilates rozvíjí koordinaci, rovnováhu, flexibilitu, sílu a dýchání. Přístup k cvičení pilates může být pojat jako kondiční, ale i rehabilitační. Správnou koncepcí cvičení člověk posiluje hlavně břišní, zádové a hýžďové svaly, které jsou důležité pro správné držení těla. Pilates není založeno na velkém počtu opakování a únavě svalů, postupně se vypracovávají jednotlivé svalové skupiny k dosažení harmonického celku.

Číst více
TRX komplexní trénink těla

TRX cvičení pro zatížení celého těla, tzv. závěsný trénink jako velmi účinná forma posilování. TRX narozdíl od tradičního posilování, zaměřujícího se na izolované svalové partie, vyžaduje rovněž koordinaci, flexibilitu a kondici. Technika závěsného tréninku je postavena tak, aby bylo zapojeno celé tělo – spojuje sílu, pružnost, stabilitu a kondici. Vyzkoušejte TRX trénink s vlastní vahou a efektivně zpevněte svou postavu.

Číst více

Novinky

ALPINNING MARATON S LUCKOU A ADÉL

ALPINNING MARATON S LUCKOU A ADÉL

FIT HB zve všechny vytrvalce na ALPINNING MARATON s Luckou a Adél, který se uskuteční ve čtvrtek 23.února 2017 od 15:45 hodin! Neváhejte a přijďte si vyzkoušet ďábělských 120 minut na páse v pekelném tempu:)!

Číst více

PRŮVODCE POSILOVNOU PRO ŽENY s Luckou a Verčou

PRŮVODCE POSILOVNOU PRO ŽENY s Luckou a Verčou

Pro obrovský zájem je tu další  uzavřený kurz pro začátečníky - PRŮVODCE POSILOVNOU PRO ŽENY! :)

Číst více

TANTRICKÁ HATHA JÓGA S KRISTÝNOU PAULUS

TANTRICKÁ HATHA JÓGA S KRISTÝNOU PAULUS

TANTRICKÁ HATHA JÓGA s Kristýnou Paulus již od pondělí 9.ledna 2017!!!

Číst více

2. uzavřený kurz SM-SYSTÉMU s fyzioterapeutem Petrem Žáčkem

2. uzavřený kurz SM-SYSTÉMU s fyzioterapeutem Petrem Žáčkem

S bolestí zad se dnes setká téměř každý. Bolest plyne většinou z nesprávného držení těla, špatné chůze, ochabnutí zádových a břišních svalů a poruchy spirální stabilizace páteře. SM systém je nejjednodušší a přitom vysoce účinná metoda jak bolestem zad předejít, či se bolesti zad jednou provždy zbavit. Jeho název je odvozen ze Stabilizace a Mobilizace...

Číst více

Naši tréneři