Posilovna krok k perfektní postavě

Tradiční posilování je zaměřeno na růst a zpevnění svalů. Trénink v posilovně je rozdělen do jednotlivých svalových partií, které se procvičují na posilovacích strojích. Pro nejlepší výsledek je potřeba mít sestavený plán cvičení a absolvovat pár tréninků s trenérem, který vás naučí, jak správně cvičit na každém stroji. Naši trenéři vám rádi pomůžou se změnou vaši postavy a naučí vás zdravému životnímu stylu.

Číst více
Pilates pohybem ke zdraví

Cvičení pilates je založeno na propojení a souhře těla a mysli. Pilates rozvíjí koordinaci, rovnováhu, flexibilitu, sílu a dýchání. Přístup k cvičení pilates může být pojat jako kondiční, ale i rehabilitační. Správnou koncepcí cvičení člověk posiluje hlavně břišní, zádové a hýžďové svaly, které jsou důležité pro správné držení těla. Pilates není založeno na velkém počtu opakování a únavě svalů, postupně se vypracovávají jednotlivé svalové skupiny k dosažení harmonického celku.

Číst více
TRX komplexní trénink těla

TRX cvičení pro zatížení celého těla, tzv. závěsný trénink jako velmi účinná forma posilování. TRX narozdíl od tradičního posilování, zaměřujícího se na izolované svalové partie, vyžaduje rovněž koordinaci, flexibilitu a kondici. Technika závěsného tréninku je postavena tak, aby bylo zapojeno celé tělo – spojuje sílu, pružnost, stabilitu a kondici. Vyzkoušejte TRX trénink s vlastní vahou a efektivně zpevněte svou postavu.

Číst více

Novinky

ALPINNING MARATON S LUCKOU A PETREM

ALPINNING MARATON S LUCKOU A PETREM

FIT HB zve všechny vytrvalce na ALPINNING MARATON s Luckou a Petrem, který se uskuteční 5.listopadu 2016! Neváhejte a přijďte si vyzkoušet ďábělských 120 minut na páse:)!

Číst více

Workshop JÓGA A VZTAHY (Tajemství vztahů) s Kristý Paulus

Workshop JÓGA A VZTAHY (Tajemství vztahů) s Kristý Paulus

Jóga dává všem možnost žít v plnosti a cílem tohoto tříhodinového workshopu je ukázat, že jógová moudrost není platná pouze na podložce, ale je plně přenosná i do vašeho života. S jistotou lze říci, že některé z informací, které s vámi bude Kristý sdílet, vám otevřou zcela nový pohled na mystérium vztahů.

Číst více

UZAVŘENÝ KURZ TWERKU S NIKY

UZAVŘENÝ KURZ TWERKU S NIKY

Provokativní tanec TWERK, kde hlavní roli hraje ženské pozadí. TWERK je moderní tanec, který vám pomůže zpevnit břišní, zádové a hlavně hýžďové svaly.

Číst více

PRŮVODCE POSILOVNOU PRO ŽENY s Luckou a Verčou

PRŮVODCE POSILOVNOU PRO ŽENY s Luckou a Verčou

Pro obrovský zájem je tu další  uzavřený kurz pro začátečníky - PRŮVODCE POSILOVNOU PRO ŽENY! :)

Číst více

SM-SYSTÉM s fyzioterapeutem Petrem Žáčkem

SM-SYSTÉM s fyzioterapeutem Petrem Žáčkem

S bolestí zad se dnes setká téměř každý. Bolest plyne většinou z nesprávného držení těla, špatné chůze, ochabnutí zádových a břišních svalů a poruchy spirální stabilizace páteře. SM systém je nejjednodušší a přitom vysoce účinná metoda jak bolestem zad předejít, či se bolesti zad jednou provždy zbavit. Jeho název je odvozen ze Stabilizace a Mobilizace...

Číst více

Naši tréneři