SM-SYSTÉM+ rehabilitační cvičení na celou páteř a velké klouby

SM-SYSTÉM+ rehabilitační cvičení na celou páteř a velké klouby

CO JE SM-SYSTÉM:

Metoda ''SM-systém'' neboli Stabilizační a Mobilizační systém se opírá o 30 let postupného vývoje a 25 let klinických zkušeností s tímto cvičením u pacientů s bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti, u pacientů s akutním výhřezem ploténky a u skoliózy. Cvičení se skládá ze sestavy cviků dle MUDr. Richarda Smíška, které pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce a tím umožňují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistí tak ploténkám mezi obratli dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci. Díky špatným návykům máme spirální svalové zřetězení ochablé a zároveň velmi přetěžované vertikální svalové zřetězení, které způsobují stlačování obratlů k sobě a meziobratlové ploténky jsou namáhány.

KDO MŮŽE CVIČIT:

Cvičení je vhodné pro kohokoliv ve věku od 5 do 100 let:) (děti, ženy, senioři, těhotné, sportovce...). Cvičení je také velmi vhodné pro lidi s problémy bolestí zad nebo těm, kteří chtějí bolestem zad předejít. Cvičení má také velký význam u prevence a léčby velkých kloubů (kloub kyčelní, kolenní a ramenní kloub).

Rehabilitační cvičení ovlivňuje pozitivně bolesti u onemocnění páteře, kloubů a upravuje svalové dysbalance.

KDY:
každou středu od 16:00 do 17:00 hodin (začátek po naplnění kurzu min. 8 lidmi)

KDO JE PETR ŽÁČEK:

''Celý život se věnuji pohybu, lidskému tělu, sportu, zdraví. Vystudoval jsem VŠ v oblasti fyzioterapie a rehabilitace, které se profesně věnuji několik let. V několika posledních letech je můj zájem směřován také alternativním směrem (jóga, meditace, spiritualita, racionální výživa) a baví mě objevovat a zkoušet nové, netradiční metody, postupy, hlavně v oblasti cvičení, ale také výživy a doplňků v co nejčistší podobě... a pravidelně se v těchto oblastech vzdělávám. Hýbat se lze s radostí a nejlépe kvalitně :-)''

Diskuze k článku >> SM-SYSTÉM+ rehabilitační cvičení na celou páteř a velké klouby

Vložení nového příspěvku

Odpovídáte na příspěvek:

BAgiQudhvNpCv

Datum: 14.05.2018 12:05:29 Autor: Enrique E-mail Web

We\'d like to invite you for an interview the generic pharmacy fish oil The pope\'s visit to the Atlantic coastal metropolis is part of the biennial World Youth Day gathering. \"God wished that the first international trip of my pontificate should take me back to my beloved Latin America,\" said Francis, an Argentine, in a speech shortly after arriving. nova dermatology Italy has been in recession for two years. It is mired in debt, and 40% of its younger workforce is jobless. Its borrowing costs for 10-year bonds hit a three-month high Friday, which adds to its budget deficit. The European Central Bank has vowed to help Italy, but investors are worried for the future of the third-largest economy in Europe. fluticasone cream steroid class Ferguson was asked about his footballing family, United, labouring under his successor David Moyes. \"When I joined Manchester United I got great encouragement from Matt Busby, he was fantastic and helped me along the way. I hope to help David Moyes in exactly the same way. Manchester United are the only team in that league that can win the league coming from behind. They will be fine.\" He almost sounded mellow. atorvastatin price in the philippines But while de Blasio can just keep it up, Thompson has to pick up his game. Transactional, traditional, bring-out-the-base politics may be good enough for the regular season but not the World Series. What\'s his positive thematic jujitsu — One City? A Five-Borough Bridge for All? Lhota can\'t call me a commie? fluconazole ovule sans ordonnance Miss Totton plans to offer anti-ageing skin treatments, including chemical peels and dermal fillers, at a chain of clinics where she hopes to raise the standards of the beauty industry with her medical credentials.

Odpovědět na příspěvek

Vaše jméno: 
Váš e-mail: 
Váš web: 
Titulek příspěvku: 
Text příspěvku: 
Posílat nové příspěvky e-mailem: 
Opište text z obrázku: