Tantrická hatha jóga

Tantrická hatha jóga

Jóga je otevřenou branou k pružnému tělu a klidné, vědomé mysli, a to nejen v průběhu jejího praktikování na jógové podložce, ale i v životě. To, jakým způsobem jógu praktikujete, přenáší se potom i do vašeho každodenního života.

Tantra je spojením dvou slov. "Tanoti" (rozšířit, natáhnout) a "Trayati" (osvobodit). Tantra tedy znamená rozšíření zkušeností a vědomí nad materiální vnímání světa s cílem dosáhnout duchovního poznání a osvobození. Fyzické tělo je v tomto případě prostředkem právě k dosažení osvobození.
Hatha jóga je rovněž spojením dvou slov: "Ha" a "tha". "Ha představuje sluneční energii a mužský pól a "tha" je energií měsíční a ženským pólem. Hatha tedy vyrovnává obě polarity.

V hodinových lekcích s Kristýnou se zaměříte především na asány (jógové pozice) a jejich propojení s dechem. Asány budou řazeny taky, aby vám daly procítit vaše tělo - pevnost a pružnost a efektivně pracovaly s vitálními energiemi. la. Power jóga je náročnější než klasická, lze využít pro redukci váhy nebo pro zpevnění těla.

Ceník

  Cena
1 vstup 120  Kč